VELKÁ ZIMNÍ VÝROBNÍ FOTO SOUTĚŽ

29.11.2021
VELKÁ ZIMNÍ VÝROBNÍ FOTO SOUTĚŽ

Čas běží jako voda, rok se zase s rokem sešel a vy už netrpělivě očekáváte, kdy a zda bude další velká zimní výrobní soutěž s naším projektem Fíha Dýha😊 Aspoň podle počtu vašich registrací a objednaných krabic s dýhou to tak vypadá😊


A je to konečně tu.

Letošní soutěž přetáhneme do nového roku, abyste měli všichni dostatek času zapojit do hlasování své rodinné příslušníky a známe😊. Fotografie do soutěže nám můžete zasílat od 1. prosince 2021 do 23. prosince 2021.

A opět se vracíme k rozdělení soutěže do 3 kategoriích dle věku soutěžících - MŠ, ZŠ I. a ZŠ II. stupeň. Na základě došlých soutěžních fotografií výrobků na zadané téma, bude odbornou porotou z každé kategorie vybrán vítěz, kterého odměníme. Prostřednictvím facebookového profilu „Soutěž Fíha Dýha“ máte navíc šanci získat za nasbíraný počet „like“ také Cenu veřejnosti.

A jaké vlastně bude téma?

Nic složitého a překvapivého😊 – „Zimní čas, čas vánoční“

Posílat můžete fotografie různých výrobků s tematikou Vánoc a zimy. Jedinou podmínkou je při tvorbě využít dýhu. Na základě došlých soutěžních fotografií výrobků na zadané téma, bude odbornou porotou z každé kategorie vybrán vítěz, kterého odměníme. Prostřednictvím facebookového profilu „Soutěž Fíha Dýha“ máte navíc šanci získat za nasbíraný počet „like“ také Cenu veřejnosti.

Jak soutěžit?

Do zimní soutěže s projektem Fíha Dýha se zapojíte tak, že nám na e-mail soutez@fihadyha.cz zašlete fotografickou dokumentaci vašich 2D či 3D výrobků z dýhy, které se vztahují k zadanému tématu. Své fotografie můžete do soutěže zasílat od 1. prosinec 2021 od 9:00 hod. do 23. prosince 2021 do 20:00 hod. Zaslané fotografie umístíme na facebookovou stránku „Soutěž Fíha Dýha“, kde bude také probíhat hlasování o Cenu veřejnosti, tedy o nejvyšší počet „like“. Toto hlasování potrvá od 1. prosinec 2021 do 3. ledna 2022 do 22:00 hod.

O co soutěžíme?

Ceny do soutěže věnovali partneři projektu Fíha Dýha - SAPELI a.s., Grena, a.s., Danzer Bohemia Dýhárna s.r.o. a Jan Ficek Dřevovýroba s.r.o. Vítěz z každé kategorie, stejně jako vítěz ceny veřejnosti, obdrží voucher na školní, výtvarné a kancelářské potřeby společnosti SEVT, a.s. v hodnotě 5 000 Kč.

Více informací o projektu a soutěži, včetně jejích kompletních pravidel, naleznete na webu www.fihadyha.cz.

Doufáme, že si soutěž užijete a pomůžete nám tak zaplnit naše foto alba dalšími krásnými výrobky, které inspirují k tvoření s dýhou další a další nadšence. Vždyť není nic krásnějšího než práce s přírodními materiály, mezi které patří i naše dýha.

Vaše Fíha Dýha a partneři projektu

        Dýha

Aktuality

Pozastavení projektu Fíha Dýha

25.09.2023 - Bohužel se nám stále nepodařilo zajistit správný chod projektu Fíha Dýha. Sešla se spousta nepříjemných provozních událostí a momentálně nejsme schopni ... Pozastavení projektu Fíha Dýha

Fíha Dýha jede na prázdniny

28.06.2023 - Z důvodu organizačních změn a dovolených má projekt Fíha Dýha také prázdniny. Bohužel již nestihneme odbavit objednávky, které přišly po ... Fíha Dýha jede na prázdniny

Fíha Dýha jede již 8 let!

12.01.2023 - Začínáme 8 rok projektu Fíha Dýha.  Za tuto dobu jsme odeslali bezmála 4 000 krabic s dýhou. To je skoro ... Fíha Dýha jede již 8 let!

Přihlásit se
Partneři
Partner projektu SAPELI, a.s. SAPELI, a.s.
největší výrobce interiérových dveří a zárubní na českém trhu
Partner projektu Danzer Bohemia Dýhárna s.r.o. Danzer Bohemia Dýhárna s.r.o.
výrobce a prodejce přírodních dýh
Partner projektu Jan Ficek Dřevovýroba s.r.o. Jan Ficek Dřevovýroba s.r.o.
český výrobce sesazenek z dýh
Partner projektu GRENA a.s. GRENA a.s.
Výroba protipožárních, nehořlavých, izolačních a akustických desek
© FÍHA - DÝHA, všechna práva vyhrazena.